Producent pokrowców na materace i materacy
oraz bielizny pościelowej
Jesteśmy dużą firmą wyróżniającą się wysoka jakością oferowanych usług w bardzo rozsądnych cenach.
Producent pokrowców na materace i materacy
oraz bielizny pościelowej
Jesteśmy dużą firmą wyróżniającą się wysoka jakością oferowanych usług w bardzo rozsądnych cenach.
Producent pokrowców na materace i materacy
oraz bielizny pościelowej
Jesteśmy dużą firmą wyróżniającą się wysoka jakością oferowanych usług w bardzo rozsądnych cenach.
Producent pokrowców na materace i materacy
oraz bielizny pościelowej
Jesteśmy dużą firmą wyróżniającą się wysoka jakością oferowanych usług w bardzo rozsądnych cenach.
Producent pokrowców na materace i materacy
oraz bielizny pościelowej
Jesteśmy dużą firmą wyróżniającą się wysoka jakością oferowanych usług w bardzo rozsądnych cenach.Twoje dane osobowe są przez nas chronione.

Zapewniamy bezpieczeństwo Twoim danym!

 

SZANOWNY KLIENCIE!

Powierzyłeś nam swoje dane osobowe w celu realizacji przez nas usług na Twoją rzecz. Pragniemy Cię zapewnić, że z nami Twoje dane są w pełni bezpieczne, albowiem przykładamy do ich ochrony dużą wagę, a w związku z wejściem w życie zmian wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), informujemy Cię o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o prawach jakie przysługują Ci w związku z ich ochroną.

 

ADMINISTRATOR

Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółka LUBATEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lubawce. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: biuro@lubatex.pl. Odpowiemy na każde pytanie związane z Twoimi danymi osobowymi.

 

ZMIANY

Zmiany w przepisach ochrony danych osobowych oznaczają dla Ciebie przede wszystkim to, że będziesz miał większą kontrolę na tym jakie Twoje dane są przetwarzane, oraz w jakim celu to przetwarzanie się odbywa. RODO nakłada na nas obowiązek ułatwienia Tobie dostępu do Twoich danych osobowych. Nadto, możesz żądać sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia Twoich danych osobowych, masz także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Pamiętaj również, że jeżeli przetwarzanie Twoich danych odbywa się w oparciu o udzieloną przez Ciebie zgodę, możesz w każdej chwili tę zgodę cofnąć lub ją zmodyfikować (np. ograniczając cel przetwarzania  Twoich danych osobowych).

 

TERMIN

Zmiany obowiązują od dnia 25 maja 2018 r.

 

Zachęcamy Cię do zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI, w której dowiesz się więcej na temat tego w jaki sposób chronimy Twoje dane osobowe.

 


Lubatex Sp. z o.o. to duża międzynarodowa Spółka z siedzibą w południowo zachodniej Polsce w odległości 220 km od Drezna, 160 km od Pragi i 100 km od Wrocławia.

Zajmujemy się produkcją dużego asortymentu bielizny pościelowej i dodatków do niej, pokrowców na materace piankowe i sprężynowe.

Eksportujemy nasze wyroby do krajów całej Unii Europejskiej.

Produkujemy dla dużych i małych, tych co zamawiają w dziesiątkach tysięcy sztuk oraz dla tych, co potrzebują zrealizować zamówienia na krótkie limitowane serie ekskluzywnej pościeli.

Dla nas nie ma klientów ważnych i bardziej ważnych, wszystkich naszych kontrahentów traktujemy z należytą starannością i najwyższą uwagą, starając się zrealizować wszystkie oczekiwania co do jakości naszych wyrobów, terminowości dostaw i ceny.

Więcej

MAMMUT P2A/240

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów zakupiliśmy nowoczesną komputerową maszynę do szycia MAMMUT P2A/240.

W pełni automatyczna dwugłowicowa jednoigłowa portalowa maszyna do szycia pozwala na pikowanie dowolnych wzorów o maksymalnym polu szycia 240x260cm.

Przy jej użyciu możemy produkować panele na pokrowce materacowe, meblowe obicia tapicerskie, tapicerkę samochodową, na różnych materiałach, maksymalnie do 5 warstw.

Wzory można dowolnie programować, Ty przysyłasz wzór który chciałbyś umieścić na swoim produkcie (w formie zdjęcia, rysunku lub pliku PDF), a my przeniesiemy go w formie cyfrowej do komputera i wyszyjemy na Twoim produkcie.

Sprawdź więcej

Pikowarki i hafciarki

Sześć naszych pikowarek zapewnia wykroje niezbędne do uszycia pokrowców na materace.

  • Możemy pikować z materiałów o max. szerokości 240cm
  • Jednoczesna ilość igieł/pików to max. 82
  • Możemy jednocześnie przepikować 4 warstwy o łącznej grubości od 1cm do 6-7cm
Czytaj więcej

Krój

Na pięciu nowoczesnych stołach do kroju możemy skroić wykroje niezbędne na Twoje zamówienie. Możemy kroić: tkaninę lnianą, dzianinę bawełnianą, kreton, satynę, gąbkę, folię, bawełnę z membraną, dzianiny 3D, dzianiny doppeltuch, frottę i wiele innych. Wszystko to może być złożone / wylagowane na paletach, nawinięte na wały, tak jak Tobie wygodnie. Max. szerokość materiału możliwego do ułożenia na stole to 320cm, nasi krojczy mogą skroić w ciągu jednej 8 godzinnej zmiany do 20 tys. metrów materiału, w zależności od stopnia skomplikowania wykroi.

Czytaj więcej

Szwalnie

Szwalnia 1 - W roku 2016 uszyliśmy 800 tys. pokrowców na materace.

Produkcja pokrowców na materace piankowe i sprężynowe, pikowanych podkładów z gąbki pod prześcieradła.

Produkcja w tym dziale jest odbywa się na czterech halach produkcyjnych.

Nasze moce produkcyjne pozwalają na produkcję około 15000 tys. pokrowców na materace tygodniowo, zależnie od stopnia ich skomplikowania.

Czytaj więcej

Flota samochodowa

6 nowoczesnych ciągników siodłowych wraz z naczepami zapewnia płynność i terminowość dostaw zamówionych produktów do naszych kontrahentów w całej europie. Odbieramy także sami część komponentów potrzebnych do realizacji zamówień. Dla zabezpieczenia ciągłości produkcji jesteśmy w stanie zmagazynować większość komponentów niezbędnych do realizacji poszczególnych zamówień. Możemy zmagazynować większą liczbę gotowych produktów, tak by jeśli potrzeba wysłać do klienta całe duże zamówienie.

Czytaj więcej

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Preferowana forma odpowiedzi:

logo w liczbach

0 osób
W naszej firmie zatrudnionych jest prawie 500 osób
0 milionów
Wyprodukowaliśmy 6 milionów pościeli w 2016 roku
0 tys.
W 2016 roku uszyliśmy 800 tysięcy pokrowców na materace
0m2
Całkowity teren naszej firmy wynosi blisko 20 000m2
0 hal
Posiadamy 6 hal produkcyjnych o powierzchni ponad 9700m2
0 stołów
Nasze hale produkcyjne posiadają 5 nowoczesnych stołów do kroju materiałów

Dodatkowe usługi

Ceny niższe niż u konkurencji
Krótkie terminy dostaw
Wysoka jakość
Indywidualne podejście do klienta